Witaj na RabbitRabbit!
My cart: 0
  • Nie masz nic w koszyku
  • Suma:  0,00
Przedstawiamy nową kolekcję na sezon wiosna/lato 2018 – „IN BETWEEN”.
Każda z nas czasem kieruje się umysłem, a czasem sercem. Z jednej strony motorem naszych działań są rozwaga i stanowczość, z drugiej strony wrażliwość i romantyczne porywy serca często nadają im ton. Poruszając się między dwoma biegunami, w ułamku chwili jesteśmy zawsze pomiędzy – „IN BETWEEN”.
Ta właśnie skomplikowana złożoność ludzkiej natury stała się inspiracją dla powstania nowej kolekcji. Kolekcja to również udany alians między funkcjonalnością dnia codziennego i romantyczną „lekkością bytu”, a dla samej marki, połączenie kontynuacji z wytyczaniem nowych dróg.
We współpracy z grafikami, którzy pomogli nam w dopracowaniu naszych autorskich printów i drukarnią powstały – po raz pierwszy – autorskie tkaniny. Motyw letniego, ciepłego deszczu pojawia się na spódnicach, spodniach i oversizowych bluzach. Królik – znak rozpoznawczy marki – jest obecny jako print na tkaninie oraz haft na sukienkach i bluzkach.
Nie zapomnieliśmy również o charakterystycznych elementach, sprawiających że marka RabbitRabbit! jest coraz bardziej znana i ceniona. Dbałość o szczegóły i respekt dla rękodzieła znajduje wyraz w ręcznie robionych na drutach lub szydełku wykończeniach i aplikacjach. Charakterystyczny dziewczęco-romantyczny styl jest obecny w tiulowych spódnicach z koronką i letnich powiewnych sukienkach.
Kobieta marki RabbittRabbit! nie jest więc w tym sezonie jednoznaczna. Czasem jest twardo stąpającą po ziemi, energiczną dziewczyną, która nosi proste, niezobowiązujące fasony, czasem wrażliwą, delikatną kobietą, która lubi założyć przejrzystą falującą sukienkę i otulić się miękką dzianiną.

 

rabbitrabbit-logo