Witaj na RabbitRabbit!
My cart: 0
  • Nie masz nic w koszyku
  • Suma:  0,00

Przedstawiamy nową kolekcję na sezon jesień/zima 2017 – Roots.

Wierzymy, że pamięć o korzeniach jest niezwykle ważna dla wszystkich, którzy nie chcą zatracić swojego ja. Dlatego w nowej kolekcji nadaliśmy nowoczesne, kobiece tchnienie oraz finezje rzeczom, które niegdyś miały ogromy wpływ na to kim jesteśmy.

Motywem przewodnim kolekcji jest róża. Delikatna, piękna i tajemnicza, jak każda z nas. Będzie się pojawiała w wielu projektach, jako wzór na tkaninach, piękny haft na dziewczęcej bluzce lub ukryta w subtelnym detalu jako uchwyt suwaka. Jednak z drugiej strony każda róża ma kolce, a ubrania z nowej kolekcji ostrzegają, że nie zawahamy się ich użyć i pokazać naszą ostrzejszą stronę.

Charakterystyczny dla naszej marki dziewczęcy styl retro w tym sezonie zyska bardziej nowoczesny, nonszalancki wymiar, a projekty zachwycą kolorami intensywnej fuksji, energetyzującego różu, głębokiej czerni i delikatnej szarości. Jak zwykle stawiamy na perfekcyjne krawiectwo i wysokiej jakości tkaniny, takie jak jedwab, wełna czy wełna merino. Kobieta według RabbitRabbit jest nie tylko kobieca, ale też odważna. Nie boi się eksperymentować i śmiało łączy ze sobą różne style, wzory i faktury, świetnie się przy tym bawiąc. Taka właśnie jest kolekcja Roots: piękna, odważna i zaskakująca.blockquote

rabbitrabbit-logo